چهارشنبه، 29 فروردین 1403| 17 April 2024

۵۳ راس احشام قاچاق در دهلران کشف شد

۱۴۰۰/۰۶/۰۴ ۲۰:۱۰ چاپ کدخبر: 13257
ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی ایلام از کشف ۵۳ راس احشام قاچاق و فاقد هر گونه مجوز از یکدستگاه کامیون در شهرستان دهلران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز پنجشنبه در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان دهلران حین کنترل خودروهای عبوری یکدستگاه کامیون را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون تعداد ۵۳ راس احشام قاچاق که فاقد هرگونه مجوز از اداره دامپزشکی بود کشف شده است، بیان داشت: کارشناسان ارزش ریالی این احشام را قریب به یک میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سردار القاصی مهر ادامه داد: در این رابطه کامیون حامل احشام نیز توقیف و متهم نیز بمنظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

توقیف ۲۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در دره شهر 

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از توقیف ۲۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی خبر داد. 

سرهنگ محمد زمان بیگی اظهار داشت: بمنظور مطالبه به حق شهروندان ، اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی با بکارگیری همه نیروهای پلیس در شهرستان اجرا شد. 

وی افزود: توقیف ۱۳ دستگاه موتورسیکلت و هفت دستگاه خودرو متخلف و انتقال آنها به پارکینگ از نتایج این طرح بود.

فرمانده انتظامی شپدره شهر هدف پلیس از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی را افزایش امنیت و آرامش شهروندان برشمرد و تاکید کرد: پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود آماده مقابله با هرگونه هنجارشکنی در شهرستان می باشد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان