پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
حجت الاسلام تقوی به عنوان مـسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبگزاری فارس، با حکم حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها حجت الاسلام تقوی به عنوان مـسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب حجت الاسلام و المسلمین تقوی 

تعمیق معرفت دینی و رشد فضائل اخلاقی در میان دانشگاهیان، حاکمیت ارزشهای اسلامی و انقلابی در دانشگاه ها و نیز بهره گیری از استعدادها و ظرفیت های این بخش ارزشمند جامعه برای گسترش  تفکر ناب انقلابی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی به شمار می رود. 

دانشگاه فرهنگیان به عنوان مجموعه ای ارزشمند و اصیل در میان مراکز آموزش عالی که امر راهبردی آموزش و تربیت نسل آتی معلمان ایران اسلامی را بر عهده دارد، مورد توجه و عنایت خاص رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی قرار دارد. 

از مجموعه نهاد نمایندگی در دانشگاه فرهنگیان انتظار می رود با تکیه بر بیانات و مطالبات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، در راستای تحقق تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی، تعالی بخشی به حکمرانی تعلیم و تربیت اسلامی و گفتمان سازی تحول مطلوب در آموزش و پرورش، قدم های موثری بردارد.

از این رو ضمن تقدیر و سپاس از زحمات و خدمات دلسوزانه و خستگی ناپذیر حجت الاسلام والمسلمین دادگر در طول دوران تصدی این مسئولیت، جنابعالی را که به فضل علمی، اخلاقی و تبلیغ جهادی شناخته می شوید به عنوان " مـسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان "منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از هیئت های اندیشه ورز تخصصی و صاحب نظران در امر سیاستگذاری تعلیم و تربیت در حوزه و دانشگاه و نیز بهره گیری از ظرفیت شبکه دفاتر نهاد در دانشگاه فرهنگیان و مجموعه های انقلابی دانشجومعلمان آن دانشگاه، در این مسیر ارزشمند همواره موفق و موید باشید.

ان شاء الله

مصطفی رستمی

انتهای پیام/

                                                                        نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان