دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: مرد ۶۳ ساله ای که از ارتفاعات منطقه رنو به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم شده بود توسط تیم واکنش سریع و کوهستان جمعیت هلال احمر و نیروهای مردمی نجات یافت.

علی اصغر علی اکبری صبح امروز در گفت وگو با آفتاب ایلام گفت: عصر روز گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر سقوط یک نفر در ارتفاعات منطقه رنو بلافاصله تیم واکنش سریع و تیم کوهستان جمعیت هلال احمر استان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: نجاتگران هلال احمر پس از دسترسی به مصدوم که از ناحیه دست و مچ پا دچار شکستگی شده بود وی را تثبیت و با استفاده از تکنیک های فنی  نجات، مصدوم را از دیواره کوه به منطقه امن منتقل کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: فرد مصدوم با کمک نجاتگران هلال احمر و نیروهای مردمی به پایین کوه منتقل و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.

وی افزود: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان