سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024

وزرای دولت به شعارهای خود عمل کنند

۱۴۰۰/۰۶/۰۵ ۱۵:۱۹ چاپ کدخبر: 13297
ایلام-امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه وزرای دولت به شعارهای خود جامعه عمل بپوشانند، گفت: وزرا باید توجه ویژه ای به استان ایلام داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه ایلام اظهار کرد: دولت سیزدهم روی کار آمد و از مجلس رأی اعتماد گرفت، مردم به شعارهای که آیت الله رئیسی داشت و شعارهایی امیدآفرین بود، رای دادند.

وی افزود: رئیس جمهور براساس همین شعارها کابینه را به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد، مجلس به عنوان منتخبان مردم نیز وزرا را بررسی کردند و رأی اعتماد قوی دادند، این بررسی کردن و اعتماد کردن به این کابینه قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه الان وقت این است که وزرای منتخب به شعارهایی که ریاست محترم جمهور داده اند، شبانه روز جامعه عمل بپوشانند و تلاش کنند،، تصریح کرد: مردم هم طبیعتاً همراهی می کنند، مردم می دانند نیاز به زمان است، آنچه در سال های سال تخریب شده در چند روز قابل بازسازی نیست ولی باید این روند، روندی امیدآفرین باشد که این مشکلات روزبه روز حل شود.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: استاندار در هر استانی نماد تحقق شعارهای رئیس جمهور و وزرا است، استان ایلام و مردم شهیدپرور ما این مطالبه را دارند که استانداری قوی و شایسته، متخصص و متعهد، کارآمد و فساد ستیز با روحیه جهادی، مردم دار و ولایت مدار، مستقل و محرومیت زدا در استان مسئولیت داشته باشد.

وی ادامه داد: مردم ایلام انتظار دارند وزیر کشور چنین استانداری را برای این استان انتخاب کند.

وزرا باید توجه ویژه ای به استان ایلام داشته باشند

کریمی تبار اضافه کرد: مردم استان ایلام وضع خاصی دارند، به رغم همه پایمردی هایی که برای نظام داشته اند به خاطر ضعف مدیریت مسئولان، چرا باید رکورددار گرانی در کشور باشد.

امام جمعه ایلام عنوان کرد: این مشکلات خاص قابل حل است، انتظار مردم از وزرای دولت سیزدهم این است که اولین سفر استانی خودشان را به تبعیت از مقام معظم رهبری از استان شهیدپرور ایلام آغاز کنند.

کریمی تبار تصریح کرد: وزرا باید توجه ویژه ای به استان داشته باشند و به مشکلات مردم رسیدگی شود، اگر چنانچه مدیریت درستی در استان روی کار بیاد طبیعتاً مشکلات در کوتاه ترین زمان، حل خواهند شد.

وی با بیان اینکه شهید رجایی ۲۸ روز رئیس جمهوری بود، افزود: شهید رجایی در این ۲۸ روز آنچنان درخشید و آثار ماندگاری برجای گذاشت که به عنوان الگو در تاریخ ما مطرح است، عمل خالصانه کردن و الگویی عملی و مردمی بودن موجب می شود که نام ها ماندگار شود.

امام جمعه ایلام با بیان اینکه اولین خصیصه کارگزاران در نظام اسلامی، عبد بودن و مجری فرامین الهی بودن است، گفت: وقت آن است که دستگاه های امنیتی و قضایی به تکلیف خود در برخورد با نفوذی هایی که به کشور و مردم ضربه زدند، عمل کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان