چهارشنبه، 29 فروردین 1403| 17 April 2024
ایلام - ایرنا - سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی ماندگار خدمت صادقانه و مردم مداری بی منت هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی چراغی پور روز شنبه در نشست تخصصی ویژه گرامیداشت شهدای هشتم شهریور افزود: این روز تاریخی یادآور حادثه ای تلخ بوده که طی آن ملت ایران دو خدمتگزار مکتبی، دلسوز و مردمی را از دست دادند.

وی ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر دو یار وفادار و صدیق بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بودند که تا لحظه شهادت برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی کوتاهی نکرده و هرگز از مسیر اسلام و امام (ره) جدا نشدند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با بیان اینکه وقایع و رویدادهای سرنوشت ساز تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی همواره باید زنده نگه داشته شوند، تاکید کرد: تبیین و بازگو کردن ابعاد مختلف رخدادهای تاریخ انقلاب و بیان اهمیت و نقش آن ها در پیروزی و پیشرفت نظام اسلامی ایران از رسالت های غیرقابل انکار است.

چراغی پور یادآور شد: بر این اساس آیین بزرگداشت این شهیدان والامقام همزمان با سراسر کشور و با توجه به شرایط حاکم ناشی از ویروس کرونا در استان ایلام نیز برگزار می شود.

به گفته وی، این آیین دوشنبه هفته جاری هشتم شهریورماه برگزار خواهد شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان