دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024

 رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: برگزاری باشکوه کنگره ملی سه هزار استان ایلام نیازمند استفاده حداکثری از ظرفیت خیرین، بخش خصوصی، شرکت های بزرگ، بانک ها در کنار منابع بخش دولتی ...

به گزارش آفتاب ایلام،رحمت اله قیصوری روز شنبه در جلسه هماهنگی کمیته پشتیبانی و امور مالی کنگره شهدای استان ایلام اظهار داشت: باتوجه به گستردگی و ابعاد وسیع برگزاری کنگره باید از تمام ظرفیت ها و منابع دولتی استفاده و در کنار حوزه دولتی از سایر بخش های خصوصی و مردمی نیز بهره گیری شود.

وی افزود: به عنوان مثال باتوجه به تعداد زیاد مدعوین ارشد کشور باید مسائلی چون اسکان، تغذیه، ترابری، زیرساخت های اینترنتی، اهدای بسته فرهنگی و هدایا، مسائل بهداشتی و درمانی و حفاظت  مهمانان برنامه ریزی شود.

قیصوری یادآور شد: نکته مهم و حائز اهمیت اینکه در برگزاری کنگره و صرف منابع چند موضوع رعایت صرفه جویی در هزینه کرد، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی مد نظر باشد.

وی اضافه کرد: همچنین باید در کنار برگزاری یادواره ها و اجلاسیه های کنگره، خدمات متنوع عام المنفعه در نقاط مختلف استان ایلام با اسم شهدا انجام شود و تمام افتتاح پروژه ها و مسابقات ورزشی مزین به نام کنگره و شهدا باشد.

وی از شهرداری های استان به ویژه ایلام خواست فضاسازی های شهری و نصب اِلمان های مرتبط با کنگره و موضوع شهدا در ورودی های هر شهر در دستور کار داشته باشند.

قیصوری از اعضای کارگروه پشتیبانی و امور مالی کنگره خواست به منظور نیازسنجی و احصای خواسته های کنگره با روسا و اعضای سایر کمیته ها ارتباط بگیرند.

وی تاکید کرد: کنگره شهدا نیازمند یک جریان قوی فرهنگی در بین جامعه است و همه اقشار مردم باید در برگزاری کنگره ورود کنند تا یک مراسم باشکوه مردمی در شان استان ایلام و شهدای این خطه برگزار شود و باید کنگره را یک عملیات بزرگ فرهنگی در استان تلقی کرد.

اولین کنگره سرداران و سه هزار شهید استان ایلام هفته ابتدایی آذر ماه امسال برگزار می شود.

استان ایلام سه هزار و ۱۷ شهید را تقدیم انقلاب کرده است.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان