دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024
ایلام-مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: مردم نیکوکار این استان در پنج ماهه نخست امسال بیش از ۱۶.۵ میلیارد ریال صدقه پرداخت کرده اند.

قنبر موسی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه میزان صدقه هدف گذاری شده و قابل پیش بینی برای امسال حدود ۴۰ میلیارد ریال است، گفت: میزان صدقه جمع آوری شده تاکنون حدود ۴۲ درصد میزان هدف گذاری شده و برنامه تا پایان امسال است.

وی با عنوان اینکه صدقات مردم نیکوکار این استان از طریق بیش از ۵۸ هزار صندوق جمع آوری می شود، تصریح کرد: حدود ۶.۵ ریال صدقه نیز در این مدت از طریق غیرحضوری و به روش الکترونیک جمع آوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه به پرداخت صدقه به روش های الکترونیکی و غیر حضوری اشاره کرد و گفت: به منظور دسترسی آسان هم استانی های عزیز به پرداخت صدقه روش های گوناگونی در این زمینه طراحی شده است.

وی به افزایش پرداخت صدقه به روش های غیر حضوری اشاره کرد و گفت: علاوه بر درگاه ها و ابزارهای گوناگونی که در این زمینه طراحی و در اختیار مردم قرار گرفته است کارکنان حوزه مشارکت های این نهاد به منظور دسترسی راحت مردم به پرداخت غیرحضوری صدقات به درب منازل مردم و مشترکین صدقات مراجعه و از طریق دستگاه های پوز اقدام به جمع آوری صدقات مردم خواهند کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه به مصارف صدقات اشاره کرد و گفت: صدقاتی که ماهیانه جمع آوری می شود در زمینه کمک به تأمین مسکن نیازمندان، خدمات درمانی، پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان، کمک به تأمین جهیزیه زوج ها و به نیازمندان هزینه می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان