پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از قرار گرفتن این واحد صنعتی در رتبه برتر ارزیابی سالانه سلامت اداری و مقابله با فساد در بین پالایشگاه های گاز کشور خبر داد و گفت: این مجموعه با ۹۵.۹۴ امتیاز ...

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام، روح اله نوریان با بیان اینکه این شرکت توانسته در بین هفت پالایشگاه گاز کشور به رتبه برتر ارزیابی سالانه سلامت اداری و مقابله با فساد دست پیدا کند، افزود: این ارزیابی به استناد ماده ۲۵ قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد وضع شرکت ها را در اجرای وظایف قانونی بررسی و با هم مقایسه می کند.

وی افزود: این ارزیابی در شاخص های ۹ گانه شامل قانون گرایی، شفافیت، پاسخگویی، شایسته سالاری، انضباط اداری و مالی، الگوی مصرف و بهره وری، استقرار و توسعه سامانه های الکترونیکی، نظارت، کنترل و آموزش، مهارت و توسعه فرهنگ دینی و اخلاقی است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: در تازه ترین ارزیابی شرکت ملی گاز ایران، شرکت پالایش گاز ایلام با رشدی ۹ امتیازی نسبت به سال گذشته و کسب نمره ۹۵.۹۴ از مجموع ۱۰۰ امتیاز در جایگاه برتر پالایشگاه های گاز کشور و در ردیف شرکت های برتر این حوزه قرار گرفته است.

نوریان تاکید کرد: این واحد صنعتی در برنامه های کلان خود همچنان به دنبال اجرای دقیق قوانین و مقررات است و برای ارتقای بیشتر سلامت نظام اداری اهتمام ویژه ای دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان