پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: پروژه های راهسازی محور ایلام-بدره- دره شهر به منطور توسعه زیرساخت های استان سرعت می گیرند.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، عبدالله بهادری ظهر یکشنبه در بازدید از طرح های راهسازی محور ایلام-بدره- دره شهر- پل گاومیشان بر تسریع اجرای این طرح ها تأکید کرد.

وی افزود: محور ایلام- بدره- دره شهر- پل گاومیشان یکی از محورهای اصلی استان است که عملیات ارتقای آن به یک محور ایمن و چهارخطه در چند نقطه در حال اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام افزود: در محور مذکور از خروجی شهر ایلام (فرودگاه شهدای ایلام) تا تقاطع ملکشاهی، منطقه چشمه شیرین حدفاصل شهرستان بدره- دره شهر، ورودی و خروجی شهر دره شهر تا پل گاومیشان عملیات ارتقای مسیر ارتباطی به چهارخطه آغاز شده و با تمهیدات درنظرگرفته شده اجرای عملیات راهسازی در این قطعات با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت.

بهادری تصریح کرد: با تکمیل این طرح ها حدود ۴۶ کیلومتر از محور ایلام به پل دختر در استان لرستان به بزرگراه ارتقأ خواهد یافت و تلاش ما این است که بتوانیم با تأمین اعتبار لازم پروژه های دیگری در محور یادشده برای تبدیل به چهارخطه تعریف کنیم.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان