پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۴۵ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال تسهیلات کرونا با همکاری بانک ها به باشگاه های ورزشی آسیب دیده از این ویروس در استان پرداخت شده است.

مظفر علی شائی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۹۰ میلیارد ریال بودجه با رایزنی اداره ورزش مصوب و همه این میزان جذب و پروژه های ناتمام بسیاری نیز آن بهره مند شدند.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۴۵ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال تسهیلات کرونا با همکاری بانک ها به باشگاه های ورزشی آسیب دیده از این ویروس در استان پرداخت شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: سال گذشته ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه از سوی وزارت برای ورزش و جوانان استان مصوب شد که با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب کشور تنها ۶۰ میلیارد ریال آن پرداخت شد.

وی ادامه داد: استان ایلام در حوزه ورزش همگانی رتبه یک کشور را دارد و ستاد ساماندهی امور جوانان نیز از بین ۳۱ استان رتبه دوم را کسب کرده است.

علی شائی ادامه داد: امسال سه ورزشکار ایلامی در رشته های تیراندازی و وزنه برداری راهی المپیک شد و جواد فروغی در رشته تیراندازی برای اولین بار در تاریخ کشور مدال طلا را کسب کرد؛ امیررضا احمدی نیز دیگر ورزشکار ایلامی در مسابقات پارالمپیک بسکتبال روی ویلچر حضور دارد.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان