پنجشنبه، 28 تیر 1403| 18 July 2024

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: مردم نیکوکار این استان در 5 ماهه نخست امسال بیش از 16 و نیم میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند.

قنبر موسی نژاد ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام گفت: در 5 ماهه نخست امسال بیش از ۱۶ و نیم میلیارد ریال صدقه توسط مردم نیکوکار ایلام پرداخت شده است.

وی افزود: میزان صدقه هدف گذاری شده و قابل پیش بینی برای امسال حدود ۴۰ میلیارد ریال است که تاکنون حدود ۴۲ درصد میزان هدف گذاری انجام شده و برنامه تا پایان امسال است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: صدقات از طریق بیش از ۵۸ هزار صندوق جمع آوری می شود؛ همچنین حدود 6 و نیم میلیارد ریال صدقه نیز در این مدت از طریق غیرحضوری و به روش  الکترونیک جمع آوری شده است.

وی به افزایش پرداخت صدقه به روش های غیر حضوری  اشاره کرد و افزود: علاوه بر درگاه ها و ابزارهای گوناگونی که  در این زمینه طراحی و در اختیار مردم قرار گرفته است کارکنان حوزه مشارکت های این نهاد به منظور دسترسی راحت مردم به پرداخت غیر حضوری صدقات به درب منازل مردم و مشترکین صدقات مراجعه و از طریق دستگاه های پوز اقدام به جمع آوری صدقات مردم خواهند کرد.

موسی نژاد تصریح کرد: به همین منظور  شماره کارت  ۰۰۵۷ ‏- ۵۰۰۳ ‏- ۹۹۷۹ ‏- ۶۰۳۷  و همچنین سامانه دریافت آنی پرداخت#  ۰۸۴* ۸۸۷۷ * و همچنین ارسال عدد ۱ به سر شماره ۸۸۷۷ طراحی و در اختیار مردم نوع دوست استان قرار گرفته است.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان