یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان ایلام بر اجرای برنامه شتابدهی کسب و کار های فناورانه جوانان در استان تاکید کرد.

به گزارش آفتاب ایلام؛ محمدرضا تردست، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام در جلسه شواری پذیرش و سرمایه‌گذاری منش ایلام با ابراز رضایت از اجرای برنامه شتابدهی کسب و کار‌های فناورانه جوانان در ایلام گفت: منش ایلام به عنوان یکی از مراکز با کیفیت در سطح کشور محسوب می‌شود که این نشان دهنده جدیت در کار و تخصص کارکنان جوان جهاد دانشگاهی ایلام است که در این مرکز فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اجرای موفق برنامه شتابدهی کسب و کار‌های فناورانه جوانان در ایلام، گفت: امیدواریم نظیر چنین برنامه‌های مشترکی با همکاری وزارت ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی که زمینه‌ساز ارائه خدمات مطلوب به جوانان استان و کشور است تداوم داشته باشد.

تردست با اشاره به تأثیر مثبت برگزاری رویداد‌های مرکز منش ایلام بر فعالیت تشکل‌های غیر دولتی به ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد در زمینه توسعه فرهنگ کارآفرینی در استان گفت: این کار ارزشمند باید انعکاس رسانه‌ای فراگیری داشته باشد تا همه مخاطبان با فعالیت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام آشنا شوند و از خدمات این مرکز بهره لازم را ببرند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با دعوت از جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام برای حضور در جلسات ستاد ساماندهی امور جوان افزود: این مهم زمینه‌ساز بهره‌مندی همه دستگاه‌های مرتبط با امور جوانان استان برای استفاده از ظرفیت‌های ارزشمند جهاد دانشگاهی به‌ویژه مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام و تعمیم این فعالیت‌ها در سایر دستگاه‌های اجرایی است.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان