سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: بیش از ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای بهره برداری زمین چمن طبیعی فوتبال کهره هلیلان در زمینی به مساحت ۱۴ هزار و ۴۳۹ متر هزینه شده است.

مظفر علی شایی عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: بیش از ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی سازمان و با مشارکت وزارت نفت و بنیاد مستضعفان برای بهره برداری زمین چمن طبیعی فوتبال کهره هلیلان هزینه شده است.

وی افزود: پروژه ساخت زمین چمن ورزشی فوتبال کهره هلیلان سال ۹۶ به عنوان یک مطالبه مردمی به منظور توسعه ورزش فوتبال در این شهرستان آغاز شد و همزمان با هفته دولت با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: این زمین ورزشی با نظارت کامل اداره کل ورزش و جوانان دارای ۱۱۰ متر طول و ۴۰ متر عرض و در حال حاضر آماده استفاده فوتبال دوستان این شهرستان است.

وی درباره زمین چمن طبیعی ورزشی کهره بیان کرد: این زمین چمن ورزشی در زمینی به مساحت ۱۴ هزار و ۴۳۹ متر توسط شرکت ساختمانی ارک تچر احداث شده است.

علی شایی در ادامه از ایجاد ۲ زمین ورزشی فوتبال دیگر در این شهرستان خبر داد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان برنامه دارد در روستاهای سرچم و شیرواند هلیلان نیز زمین چمن مصنوعی فوتبال احداث کند.

وی اضافه کرد: عملیات کلنگ زنی این ۲ زمین فوتبال با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال برای هر پروژه با مشارکت وزارت نفت و بنیاد مستضعفان آغاز شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام تاکید کرد: همچنین از اوایل سال ۹۹ تاکنون ۹ خانه روستایی برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نشاط اجتماعی در این شهرستان راه اندازی شده است.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان