پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: گازرسانی به روستای چم شیر با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز استان انجام شد.

عباس شمس اللهی شامگاه امروز در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام گفت: برای گازرسانی به روستای چم شیر ۳۴ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز استان هزینه شده و بیش از ۴ هزارو ۵۰۰ متر شبکه اجرا شده است.

وی با بیان اینکه با گازرسانی به روستای مذکور ۱۲۷ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند، افزود: از ابتدای تاُسیس شرکت گاز تاکنون تعداد ۵ هزارو ۱۰۰ علمک در شهرستان سیروان نصب شده و بیش از ۵ هزار و ۹۶۷ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان اینکه با توجه به گستردگی شهرستان مقدار ۴۴ کیلومتر خط فلزی و ۲۶۵ کیلومتر لوله پلی اتیلن در این شهرستان اجرا شده است، تصریح کرد: برای تاُمین پایدار گاز در این منطقه تعداد ۹ ایستگاه فشار شکن گاز نصب و راه اندازی شده است.

شمس اللهی خاطرنشان کرد: شهرستان سیروان دارای ۶۳ روستا است که با تزریق گاز به روستایچم شیر، تعداد روستاهای گازدار شهرستان به ۶۱ روستا می رسد.

وی افزود: گازرسانی به روستای تاریخی سراب کلان و نیز روستای چم روته در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در حال اجرا است و به زودی این دو روستا نیز به اتمام می رسد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان