یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: گازرسانی به روستای چم شیر با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز استان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ عباس شمس‌اللهی با بیان اینکه برای گازرسانی به روستای چم شیر بیش از ۴ هزارو ۵۰۰ متر شبکه اجرا شده است افزود: با گازرسانی به روستای مذکور ۱۲۷ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

شمس الهی اضافه کرد: از ابتدای تاسیس شرکت گاز تاکنون تعداد ۵ هزارو ۱۰۰ علمک در شهرستان سیروان نصب شده و بیش از ۵ هزار و ۹۶۷ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان اینکه با توجه به گستردگی شهرستان مقدار ۴۴ کیلومتر خط فلزی و ۲۶۵ کیلومتر لوله پلی اتیلن در این شهرستان اجرا شده است، عنوان کرد: برای تامین پایدار گاز در این منطقه تعداد ۹ ایستگاه فشار شکن گاز نصب و راه اندازی شده است.

شمس‌اللهی افزود: شهرستان سیروان دارای ۶۳ روستا است که با تزریق گاز به روستای چم‌شیر، تعداد روستا‌های گازدار شهرستان به ۶۱ روستا می‌رسد.

وی افزود: گازرسانی به روستای تاریخی سراب کلان و نیز روستای چم روته در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در حال اجرا است و به زودی این دو روستا نیز به اتمام می‌رسد.
نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان