یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: پروژه های راهسازی محور ایلام-بدره- دره شهر به منطور توسعه زیرساخت های استان سرعت می گیرند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ عبدالله بهادری در بازدید از طرح‌های راهسازی محور ایلام-بدره- دره شهر- پل گاومیشان بر تسریع اجرای این طرح‌ها تأکید کرد و گفت: محور ایلام- بدره- دره شهر- پل گاومیشان یکی از محور‌های اصلی استان است که عملیات ارتقای آن به یک محور ایمن و چهارخطه در چند نقطه در حال اجرا است.

وی افزود: در محور مذکور از خروجی شهر ایلام (فرودگاه شهدای ایلام) تا تقاطع ملکشاهی، منطقه چشمه شیرین حدفاصل شهرستان بدره- دره شهر، ورودی و خروجی شهر دره شهر تا پل گاومیشان عملیات ارتقای مسیر ارتباطی به چهارخطه آغاز شده و با تمهیدات درنظرگرفته شده اجرای عملیات راهسازی در این قطعات با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت.

بهادری تاکید کرد: با تکمیل این طرح‌ها حدود ۴۶ کیلومتر از محور ایلام به پل دختر در استان لرستان به بزرگراه ارتقأ خواهد یافت و تلاش ما این است که بتوانیم با تأمین اعتبار لازم پروژه‌های دیگری در محور یادشده برای تبدیل به چهارخطه تعریف کنیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان