یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال مشارکت مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی از مردم و موسسه های خیریه داخل و خارج استان جذب شده است.

زهرا همتی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون میزان جذب مشارکت های مردمی این اداره کل نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۴۰ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: در این مدت ۲۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال مشارکت مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی از مردم و موسسه های خیریه داخل و خارج استان جذب شده است.

مدیرکل بازرسی استان ایلام گفت: بیش از ۲۰ میلیارد ریال از این مبلغ غیر نقدی بوده است و مابقی این مبلغ به صورت نقدی با نیت عام و خاص از سوی افراد خیر و نیکوکار اهدا شده است.

وی ادامه داد: کمک های مردمی جذب شده با اولویت کمک هزینه درمان، معیشت، مسکن و جهیزیه به جامعه هدف مددجوی زیر پوشش پرداخت شده است.

همتی به روش های غیر حضوری پرداخت کمک نقدی به مددجویان زیر پوشش اشاره کرد و یادآور شد: عموم مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت مشارکت های مردمی ۳۶۷۰۹۴۰۵۹۵۷۰_۶۳۶۷ و شماره شبا Ir۷۲۰۱۰۰۰۰۴۱۶۷۰۳۴۵۴۱۷۵۰۸۳۲ ۲ واریز کنند.

وی گفت: همچنین کمک های غیر نقدی خود به ۱۸ موسسه خیریه بهزیستی در سراسر استان و ادارات بهزیستی کلیه شهرستان ها  تحویل دهند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان