یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
امروز سهامداران شرکت های پالایش نفت بندرعباس، بیسکویت گرجی و کاشی و سرامیک حافظ در بورس و معامله گران شرکت های سرمایه گذاری هامون صبا، تولید ژلاتین کپسول ایران و تولید ژلاتین کپسول ایران در فرابورس ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 49 هزار و 409واحدی در ارتفاع یک میلیون و 523هزار و 997واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 12میلیارد و 867میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 11هزار و 167میلیارد تومان در بیش از 971هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت های پالایش نفت بندرعباس، بیسکویت گرجی و کاشی و سرامیک حافظ بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های سیمان کردستان، سرمایه گذاری توکا فولاد و گروه سرمایه گذاری صنعتی ایران بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله 4 میلیارد و 17میلیون ورقه به ارزش 20هزار و 62میلیارد تومان در 641هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 692واحد افت کرد و در ارتفاع 22هزار و 111واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری هامون صبا، تولید ژلاتین کپسول ایران و تولید ژلاتین کپسول ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت های مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن، فرابروس ایران و مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان