چهارشنبه، 29 فروردین 1403| 17 April 2024
ایلام - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: سه نقاهتگاه بیماران کرونایی در سه شهرستان این استان با تجهیزات ارسالی جمعیت هلال احمر کشور تجهیز شده است.

علی اصغر علی اکبری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نقاهتگاه ها در شهرستان های دره شهر، آبدانان و دهلران برپا شده است.

وی ادامه داد: این نقاهتگاه ها به ۳۰ تخت بیمارستانی و ۲۰ تخت خوابگاهی، ست امکانات اولیه پزشکی نظیر ساکشن، ترالی پانسمان و دستگاه ساکشن و کپسول اکسیژن مجهز شده است.

مدیرعامل هلال احمر ایلام تاکید کرد: این نقاهتگاه ها در سالن های ورزشی سپاه پاسداران تعیین شده از سوی ستاد کرونای شهرستان ها و با نظر دانشگاه علوم پزشکی و ستاد استانی کرونا مورد استفاده برای بیماران کرونایی قرار خواهند گرفت.

علی اکبری به سایر فعالیت های این جمعیت در حوزه کرونا اشاره کرد و گفت: مشارکت در طرح شهید سپهبد سلیمانی در کنار سپاه پاسداران و دانشکاه علوم پزشکی ، اجرای طرح نذر سلامت، آمران سلامت، کنترل مبادی مرزی، مشارکت در طرح اعمال محدودیت تردد در ورودی های استان، توزیع بسته هالی معیشتی و پرداخت کمک هزینه به بیماران کرونایی و همکاری اعضا در مراکز واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی از جمله این خدمات است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان