سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: سه نقاهتگاه بیماران کرونایی در سه شهرستان این استان با تجهیزات ارسالی جمعیت هلال احمر کشور تجهیز شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ علی اصغر علی اکبری با بیان اینکه این سه نقاهتگاه در شهرستان‌های دره شهر، آبدانان و دهلران برپا شده است افزود: این نقاهتگاه‌ها به ۳۰ تخت بیمارستانی و ۲۰ تخت خوابگاهی، ست امکانات اولیه پزشکی نظیر ساکشن، ترالی پانسمان و دستگاه ساکشن و کپسول اکسیژن مجهز شده است.

مدیرعامل هلال احمر ایلام تاکید کرد: این نقاهتگاه‌ها در سالن‌های ورزشی سپاه پاسداران تعیین شده از سوی ستاد کرونای شهرستان‌ها و با نظر دانشگاه علوم پزشکی و ستاد استانی کرونا مورد استفاده برای بیماران کرونایی قرار خواهند گرفت.

علی اکبری مشارکت در طرح شهید سپهبد سلیمانی در کنار سپاه پاسداران و دانشگاه علوم پزشکی، اجرای طرح نذر سلامت، آمران سلامت، کنترل مبادی مرزی، مشارکت در طرح اعمال محدودیت تردد در ورودی‌های استان، توزیع بسته های معیشتی و پرداخت کمک هزینه به بیماران کرونایی و همکاری اعضا در مراکز واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی را از جمله دیگر فعالیت‌های این جمعیت در حوزه کروناعنوان کرد. نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان