چهارشنبه، 29 فروردین 1403| 17 April 2024

مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت:با هدف ریشه کنی ویروس کرونا و کاهش شیوع این ویروس واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز استان آغاز شد.

به گزارش آفتاب ایلام؛ عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از آغاز واکسیناسیون کارکنان این شرکت در هفته دولت خبر داد و گفت: با هدف ریشه کنی ویروس کرونا و کاهش شیوع آن در شرکت و نیز ارائه خدمات ایمن و مطلوب‌تر به مشترکین و ارباب رجوع، طرح واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز استان ایلام با اولویت کارکنان عملیاتی و واحد‌های مرتبط با امور مشترکین آغاز شده است.

وی افزود: طرح مذکور از هفته دولت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور، همزمان در مرکز استان و کلیه شهرستان‌ها آغاز شده است.

عباس شمس اللهی با بیان اینکه شرکت گاز استان ایلام حدود ۵۰۰ نفر شاغل در حوزه‌های عملیاتی و غیر‌عملیاتی دارد، اظهار داشت: این طرح بر اساس برنامه زمانبندی و اولویت‌های تعریف شده برای کارکنان در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام به مکاتبات و پیگیری‌های انجام شده با نهاد‌های حوزه سلامت استان برای اجرای هرچه سریع‌تر طرح واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز استان ایلام اشاره و عنوان کرد: بی شک با اجرای این طرح، ضمن حفظ سلامت و صیانت از منابع انسانی شرکت، روند ارائه خدمات به مشترکین و مراجعین گرامی بنحو شایسته‌تری صورت می‌پذیرد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان