دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024

معاون اقتصادی استانداری ایلام گفت: تاکنون تصمیمی در خصوص برگزاری اربعین گرفته نشده و هرگونه تصمیم گیری در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری کنگره عظیم اربعین منوط به تصمیمات ستاد ملی کروناست.

جهانگیر رستم زاد ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام گفت: با توجه به تداوم روند شیوع کرونا، اجرای محدودیت ها، رعایت دستورالعمل ها و زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی همچنان یک ضرورت است.

وی افزود: برگزاری راهپیمایی اربعین  یک رویداد بزرگ است که تصمیم گیری در باره آن خارج از مباحث قرارگاه و ستاد استانی بوده و تاکنون تصمیمی در این خصوص گرفته نشده و هرگونه تصمیم گیری در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری کنگره عظیم اربعین منوط به تصمیمات ستاد ملی کروناست.

معاون اقتصادی استانداری ایلام گفت: برگزاری و یا عدم برگزاری نیازمند اتخاد جهت گیری های متفاوتی در استان خواهد بود که با تاکیدات استاندار ایلام برای هر دو حالت آمادگی وجود دارد.

رستمزاد ادامه داد: واکسیناسیون عموم مردم استان، تردد دسته جمعی و کاروانی، عدم رعایت پروتکل ها در عراق و بازگشت خارج از برنامه زوار از مرز مهران از مهمترین عواملی است که باید در برنامه ریزی های ستاد ملی کرونا دیده شود.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان