سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024
ایلام - ایرنا - امام جمعه موقت ایلام گفت: مهم ترین مطالبه و خواست مردم از دولت جدید این است که نیروهای کارآمد، با تجربه، انقلابی و دلسوز را برای مدیریت ارشد استفاده کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام وعد مرادبیگی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ایلام اظهار داشت: مردم از دولت جدید انتظار دارند برخی از مشکلات را حل و فصل و به محرومان توجه بیشتری کند.

وی افزود: شعار و هدف دولت جدید توجه ویژه به معیشت مردم و برخورد با مفسدان و رانت خواران و تعادل در قیمت اجناس است که این می تواند مایه دلگرمی و امید برای مردم باشد.

امام جمعه موقت ایلام تاکید کرد: معیشت مردم در حال حاضر مهم ترین مشکل است که دولت جدید با برنامه ریزی مسنجم به فضل الهی و با کمک مردم برای آن بطور هدفمند برنامه دارد.

حجت الاسلام مرابیگی، به ضرورت توجه ویژه اشتغال و تولید اشاره کرد و گفت: راه اندازی کارگاه ها و صنایع تولیدی نقش مهمی در افزایش نرخ اشتغال و با تناسب آن افزایش تولید و همچنین صادرات دارد. 

وی در ادامه با تسلیت سالروز شهادت امام زین العابدین (ع) گفت: این امام بزرگوار بزرگترین حافظ پیام کربلا در ایام عاشورا به نسل های بعد بود.

امام جمعه موقت ایلام همچنین با اشاره به حادثه ۱۷ شهریور، آن را بزرگ ترین یوم الله انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: این روز در واقع با جانفشانی مردم متدین منجر به وقوع انقلاب اسلامی شد.

به گزارش ایرنا، گرامیداشت روز مبارزه با استعمار، روز بهورز و هفته تعاون از دیگر مباحث مطرح شده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ایلام بود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان