پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
ایلام-امام جمعه موقت ایلام با اشاره به اینکه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی نیازمند روحیه جهادی است، گفت: دولت به شعارهای خود در ایام انتخابات عمل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام وعد مرادبیگی در خطبه های نماز جمعه شهر ایلام اظهار کرد: در حال حاضر توجه به معیشت مردم مهم ترین کار دولت سیزدهم باید باشد.

وی افزود: دولت جدید با برنامه ریزی مسنجم به فضل الهی و با کمک مردم برای حل این مشکلات به طور هدفمند اقدام کند.

امام جمعه موقت شهر ایلام با بیان اینکه ایجاد فرصت های شغلی نقش مهمی در رونق اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم دارد، گفت: راه اندازی کارگاه ها و صنایع تولیدی نقش مهمی در افزایش نرخ اشتغال و با تناسب آن افزایش تولید و همچنین صادرات دارد.

حجت الاسلام مرادبیگی با اشاره به اینکه توجه به محرومان و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی از انتظارات و مطالبات به حق مردم است، بیان کرد: شعار و هدف دولت جدید توجه ویژه به معیشت مردم و برخورد با مفسدان و رانت خواران و تعادل در قیمت اجناس است که این می تواند مایه دلگرمی و امید برای مردم باشد.

وی با اشاره به شرایط کشور و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، یادآور شد: دولت سیزدهم با حضور افراد انقلابی و با روحیه جهادی در مسئولیت های مختلف، می تواند به وعده ها و تحقق شعارهای خود در ایام انتخابات عمل کند.

مرادبیگی با بیان اینکه برقراری عدالت اجتماعی و بهبود وضعیت معیشتی مردم و خدمت به محرومان جامعه مهم ترین شاخصه های دولت اسلامی است، تصریح کرد: تحقق این شاخص ها تنها با مدیریت جهادی و اتکا به ظرفیت های داخلی امکان پذیر است و برای این امر نیز باید مدیرانی با روحیه جهادی در مسئولیت ها قرار گیرند.

امام جمعه موقت شهر ایلام با اشاره به اینکه مهم ترین مطالبه مردم از دولت سیزدهم استفاده از نیروهای توانمند و انقلابی است، افزود: حضور نیروهای کارآمد، با تجربه، انقلابی و دلسوز در مدیریت ارشد زمینه ساز تحقق شعارها و وعده های دولت جدید خواهد بود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان