یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
نماینده زاهدان در مجلس گفت: در جریان سفر آقای رئیسی به استان سیستان و بلوچستان شاهد دیدار چهره به چهره ایشان با مردم مستضعف بودیم که این اقدام می تواند موجب ایجاد امید و نشاط در میان ملت شود.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر آیت الله رئیسی سه استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه سفرهای آقای رئیسی به استان ها سرزده است و مضافا اینکه در این سفر آقای رئیس جمهور  ارتباط مستقیم با مردم دارد و به مردم مستضعف و حاشیه شهرها سر می زند و مشکلات را مستقیما از زبان خود مردم می شنود قطعا یک فضای امید و نشاطی را در میان مردم ایجاد می کند.

وی افزود: امیدواریم که در فرصتی که قابل توجیه برای مردم باشد مسائل معیشتی مردم بهبود یابد و بحث مبارزه با فساد و همچنین قول های آقای رئیس جمهور در ایام انتخابات محقق شود و وضعیت مناسبی را در کشور شاهد باشیم تا مردم پس از سال ها نگرانی و ناامیدی نظرشان نسبت به دولت عوض شود و امیدوار شوند که دولت یک دولت مردمی است و در خدمت مردم خواهد بود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: یکی از انتظارات مهم مردم سیستان و بلوچستان انتخاب استانداری است که شأن و جایگاهی حتی بالاتر از وزیر داشته باشد و مستقیما با هیأت دولت در ارتباط باشد و هر روزی که مشکلی داشت بتواند خدمت آقای رئیس جمهور برسد و یا در جلسات هیأت دولت شرکت کند.

شهریاری خاطرنشان کرد: از آنجایی که تعیین استاندار ویژه برای خوزستان و سیستان و بلوچستان مطرح شده مردم امیدوار هستند  این وعده و شعار تحقق پیدا کند.

وی افزود: مسأله ای که وجود دارد این است که هنوز مدیران دولت قبل در استان بر سر کار هستند در بعضی جاها آقای رئیسی مشکلات را می بیند و ناراحت هم می شود چرا که این مشکلات قابل حل هم بوده اما کاری برای آن انجام نشده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: دولت سیزدهم باید انتصاباتش را سرعت ببخشد و بتواند مدیرانی که همسو با دولت هستند روی کار آورد و همگی بتوانند مشکلات کشور را رفع کنند.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان