دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024

مرگ ۶ ایلامی بر اثر کرونا ویروس

۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۱۵:۴۴ چاپ کدخبر: 13782
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از فوت ۶ ایلامی دیگر در شبانه روز گذشته خبرداد و گفت: مجموع فوتی استان به ۹۷۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ دکتر محمد کریمیان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۱۸۹ ابتلای جدید کرونا شناسایی و مجموع مبتلایان استان به ۵۵ هزار و ۱۳۱ نفر افزایش یافت. 

وی افزود: همچنین در شبانه روز گذشته ۵۹ بیمار جدید کرونایی در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری‌های استان هم اکنون به ۳۹۱ نفر کاهش یافته است.

دکتر کریمیان یادآور شد: از بستری‌های جدید ۲۸ نفر مربوط به ایلام، هفت نفر ایوان، پنج نفر آبدانان، پنج نفر چرداول، پنج نفر دهلران، چهار نفر مهران، یک نفر بدره، یک نفر دره شهر، یک نفر سیروان، یک نفر هلیلان و یک نفر نیز مربوط به چوار است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  تاکید کرد: دو شهرستان ملکشاهی و هلیلان بر اساس جدیدترین رنگ بندی ستاد ملی کرونا از وضعیت نارنجی به وضعیت قرمز کرونایی تغییر پیدا کردند و در مقابل شهرستان‌های دره شهر و بدره نیز از قرمز به نارنجی تبدیل شدند.

دکتر کریمیان ادامه داد: هم اکنون هشت شهرستان ایلام، آبدانان، ایوان، مهران، چرداول، دهلران، ملکشاهی و هلیلان در وضعیت قرمز قرار دارند.

 

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان