سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024

استاندار ایلام گفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در استان ایلام از ۳۵ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، محمد نوذری ظهر روز یکشنبه در جلسه ستاد کرونا در ایلام اظهار کرد: واکسیناسیون اولویت اول استان است و تمام تلاشمان را برای واکسیناسیون مردم انجام خواهیم داد.

وی گفت: در بحث اربعین و مهران یک عزم ملی نیاز است چرا که امکانات و زیرساخت ها های مهران و امکانات استان جوابگو نخواهد بود.

استاندار ایلام اضافه کرد: در ستاد ملی کرونا تمام مطالباتی که استان در بحث اربعین نیاز دارد را بیان کرده ایم و رئیس جمهور هم به وزارت بهداشت دستور پیگیری های لازم را داده است.

نوذری تصریح کرد: فردا با توجه به حضور و بازدید مسئولان مناطق آزاد کشور از مرز مهران، مسئولان اجرایی استان با حضور معاونت عمرانی و معاونت سیاسی و امنیتی استاندار و دستگاه های مرتبط با بحث اربعین حسینی، از پایانه مرزی مهران بازدیدی داشته باشند و جمعی بندی های لازم برای ایام اربعین حسینی انجام شود.

وی گفت: میزان رعایت پروتکل ها در استان از ۳۵ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافته است.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه مدارس مناطق پرجمعیت در صورت واکسیناسیون اطرافیان دانش آموزان بازگشایی خواهند شد، افزود: متولدین قبل از ۶۴ از امروز می توانند برای واکسیناسیون اقدام کنند.

وی عنوان کرد: تنها راه مقابله با کرونا واکسیناسیون همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی است که باید مد نظر مردم قرار گیرد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان