یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
سرهنگ همتی زاده گفت: به منظور اصلاح و حذف نقاط حادثه خیز محور ایلام به سرابله، انجام عملیات راه سازی و عمرانی این مسیر انجام خواهد شد.

سرهنگ رضا همتی زاده،رئیس پلیس راه استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، اظهار داشت: به منظور اصلاح و حذف نقاط حادثه خیز محور ایلام به سرابله، انجام عملیات راه سازی و عمرانی این مسیر در محدوده کیلومتر ۲۹ از تاریخ ۲۲ شهریور لغایت یکم مهرماه انجام خواهد شد.

سرهنگ همتی زاده ادامه داد : با توجه به تسهیل در تردد وسایل نقلیه و رفاه حال هم استانی‌های عزیز در محور ایلام به سرابله محدوده کیلومتر ۲۹، مسیری کنارگذر در کیلومتر اعلامی پیش بینی شده و هیچ گونه انسدادی صورت نخواهد گرفت.

او افزود: رانندگان به جهت پیشگیری از هر گونه حادثه ترافیکی در محل مورد اشاره نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و احتیاط در هنگام رانندگی در این محدوده اهتمام لازم را داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان ایلام اضافه کرد : رانندگان وسایل نقلیه بویژه رانندگان ناوگان عمومی به منظور پیشگیری از هرگونه حوادث ترافیکی نسبت به رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و هرگونه عجله و شتاب بی مورد اقدام و همکاری لازم با مجریان اجرای پروژه اعلامی را داشته باشند.

انتهای پیام / غنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان