دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و ۸۴۰ طرح اشتغالزایی برای مددجویان و نیازمندان این استان راه اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ شبیب جعفرزاده اظهار داشت: اجرای این تعداد طرح اشتغالزایی از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، کاریابی در موسسات و مراکز تولیدی خدماتی و نیز از طریق راهبران شغلی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه استان ایلام در زمینه کاریابی توانسته است رتبه نخست کشور را به دست بیاورد، افزود: امسال در زمینه کاریابی امداد استان ایلام بیش از ۶۴۰ مورد اشتغال ایجاد کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ایلام با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال از طریق پرداخت تسهیلات حدود ۵۲ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است، گفت: برنامه این نهاد در این زمینه تا پایان سال حدود ۲۶۰ میلیارد تومان است.

جعفرزاده افزود: در زمینه ایجاد شغل نیز برنامه این نهاد ایجاد بیش از ۶ هزار فرصت شغلی است که امداد استان ایلام مصمم است حداقل این تعداد شغل را محقق کند.

وی در پایان با عنوان اینکه آموزش و مهارت آموزی مددجویان جویای شغل یکی از برنامه‌های مهم این نهاد است تصریح کرد: تا کنون حدود ۲ هزار و ۵۰۰ مددجوی جویای کار در این زمینه آموزش دیده‌اند و تا پایان سال این برنامه به حدود ۳ هزار نفر خواهد رسید.
نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان