پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
امروز سهامداران شرکت های تولید محور خودرو، شکر شاهرود و بیمه ملت در بورس و معامله گران شرکت های فرآوری زغال سنگ پرورده طبس، صنایع فولاد آلیاژی یزد و بیمه کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 3781 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 537هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از 10میلیارد و 775میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 8هزار و 647میلیارد تومان در بیش از 969 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت های تولید محور خودرو، شکر شاهرود و بیمه ملت بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های سیمان خاش، کربن ایران و سیمان تهران بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله 5میلیارد و 486میلیون ورقه به ارزش 18هزار و 141میلیارد تومان در 803هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 48واحد افت کرد و در ارتفاع 22هزار و 693واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های فرآوری زغال سنگ پرورده طبس، صنایع فولاد آلیاژی یزد و بیمه کوثر بیشترین رشد را داشتند و شرکت های سرمایه گذاری صبا تامین، فولاد هرمزگان جنوب و داروسازی آوه سینا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان