پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: پنج استان کشور در فاصله نزدیک تا پایانه شهید سلیمانی شهرستان مهران موکب دائمی برای خدمات دهی به زوار اربعین ایجاد می کنند.

احمد کرمی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: پنج استان کشور در فاصله نزدیک تا پایانه شهید سلیمانی شهرستان مهران موکب دائمی برای خدمات دهی به زوار اربعین ایجاد می کنند.

وی افزود: پنج هکتار به صورت مجزا در نزدیکی پایانه شهید سلیمانی به منظور ایجاد موکب دائمی برای استان هایی که متقاضی هستند در نظر گرفته و برای هر استان سه هزار متر مربع در ستاد اربعین مصوب شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: متقاضیان که قصد دارند از این امتیاز برای ایجاد موکب دائمی استفاده کنند، باید ساختمان موکب را در ۲ طبقه که یک بخش برای اسکان نیروها و بخش دیگر برای آشپزخانه و بسته غذا احداث کنند.

وی ادامه داد: طی رایزنی های انجام شده با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت مشکل تامین آب و احداث موکب و سایبان در مرز مهران برطرف می شود و همه دستگاه های اجرایی استان برای تامین امکانات و تجهیزات اربعین همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان