سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024

۹ ایلامی دیگر قربانی کرونا شدند

۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۱۳:۰۱ چاپ کدخبر: 13928
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۹ ایلامی دیگر در شبانه روز گذشته قربانی کرونا شدند و مجموع فوتی های استان تا این لحظه به ۹۹۰ نفر افزایش یافت.

دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از فوتی های امروز چهار نفر مربوط به ایلام، ۲ نفر دهلران، یک نفر دره شهر، یک نفر هلیلان و یک نفر نیز مربوط به چوار است.

وی از افزایش شمار مبتلایان کرونا در استان به تعداد ۵۵ هزار و ۷۰۱ نفر خبر داد و افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته  ۲۶۹ ابتلای جدید کرونا در استان شناسایی شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: همچنین در شبانه روز گذشته ۶۱ بیمار جدید کرونایی در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های موجود در استان ۳۶۴ نفر است و ایلام با ۱۸ نفر دارای بیشترین تعداد بستری های جدید است.

دکتر کریمیان یادآور شد: همچنین از بستری های جدید ۱۵ نفر مربوط به ایوان، هفت نفر دهلران، پنج نفر مهران، پنج نفر آبدانان، چهار نفر چرداول، سه نفر دره شهر ،سه نفر سیروان و یک نفر نیز مربوط به چوار است.

وی اضافه کرد: شهرستان های ایلام، دهلران، مهران، ایوان، آبدانان، ملکشاهی، چرداول، هلیلان و چوار در وضعیت قرمز و شهرستان های دره شهر، بدره و سیروان نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان