چهارشنبه، 29 فروردین 1403| 17 April 2024
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: تدابیر لازم جهت رفع نقاط پرحادثه و گره های ترافیکی محورهای منتهی به مرز بین المللی مهران اتخاذ شده و محورهای مواصلاتی نیز ساماندهی شده اند.

بهادری ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: با توجه به اجرای عملیات راهسازی در محورهای ارتباطی استان، تدابیر لازم برای رفع نقاط پرحادثه و گره های ترافیکی در شرایط اضطراری در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه محورهای مواصلاتی سماندهی شده اندافزود: عملیات راه سازی در چند نقطه محور کرمانشاه- ایلام- مهران در جریان است، اما به گونه ای برنامه ریزی صورت گرفته که در صورت افزایش حجم ترافیک این محور خللی در روند رفت و آمد خودروها وجود نداشته باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: ظرف دو هفته آینده واریانت چهار خطه محور ایلام- سرابله در محدوده تونل آزادی آسفالت شده و زیر بار ترافیک قرار خواهد گرفت، ضمن این که محور ایلام به مهران در محدوده تونل راه کربلا مسیر جهت عبور اضطراری آماده خواهد شد.

وی افزود: اخیراً عملیات اجرایی تمام طرح های راهسازی استان علی الخصوص محور ایلام به مهران تسریع پیدا کرده و امیدواریم با تأمین اعتبار لازم این روند تداوم یابد.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان