یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
قرعه کشی طرح فروش فوق العاده 4 محصول سایپا در سال 1400 انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی امروز دوشنبه 15 شهریور ماه در سایت رسمی این گروه منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده 4محصول سایپا در سال 1400 شامل کوییک دنده ای، کوییک.آر، کوییک.اس و ساینا.اس  با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح فروش فوق العاده سایپا 298 هزار و 947 نفر شرکت کردند که  293 هزار و 305 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 18 هزار و 500 خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود و توزیع خودروها بر اساس قرعه کشی باشد 37 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح 4 هزار و 800 دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می شود. علاوه بر این 3 هزار و 500 دستگاه کوییک.اس، 6 هزار و 200 دستگاه کوییک دنده ای و 4 هزار دستگاه کوییک.آر عرضه می شود.

آغاز فروش فوری 4 محصول سایپا + جدول

اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی امروز دو شنبه 15 شهریور ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

  انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان