چهارشنبه، 29 فروردین 1403| 17 April 2024
رئیس آموزشکده فنی پسران ایلام از افتتاح زمین فوتبال آموزشکده فنی پسران ایلام در روز ۱۷ شهریور با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ خشنود احمدی‌فر، رئیس آموزشکده فنی پسران ایلام گفت: زمین فوتبال آموزشکده فنی پسران با مساحتی بالغ بر۷۳۶ مترمربع آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

وی با بیان اینکه برای آماده‌سازی این زمین ۳۰۰میلیون تومان هزینه شده و ۱۰۰میلیون تومان دیگر برای لوازم جانبی مانند فنس و روشنایی هزینه خواهد شد، اضافه کرد: این زمین با حمایت و اعتبارات سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ساخته شده که برای تکمیل هزینه‌ها از اعتبارات داخلی و استانی نیز استفاده کرده‌ایم.

رئیس آموزشکده فنی پسران ایلام تاکید کرد: تمام مراحل آماده‌سازی این زمین فوتبال با نظارت و کمک مهندسین فنی دانشگاه و همچنین مشاوره فنی اداره ورزش و جوانان انجام شده است.

احمدی‌فر با بیان اینکه این مکان منحصرا مورد استفاده دانشجویان این مرکز قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: این طرح روز چهارشنبه ۱۷شهریوربه صورت ویدئوکنفرانس توسط رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم افتتاح خواهد شد و در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان