سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024

شنبه زاده از صدور مجوز برای سه دفتر گردشگری سلامت در استان ایلام خبر داد.

به گزارش آفتاب ایلام ، عبدالمالک شنبه‌زاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: پروانه بهره‌برداری سه دفتر خدماتی، مسافرتی و گردشگری در راستای گردشگری سلامت از سوی این اداره‌کل صادر شد و با صدور این مجوزها، اکنون هشت دفتر گردشگری سلامت در استان فعالیت دارند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام بیان کرد: استان ایلام نیز به دلیل همسایگی با کشور عراق و فراهم بودن شرایط تردد آسان می‌تواند میزبان گردشگران سلامت باشد و از این مزایا برای توسعه گردشگری بهره‌مند شود.

شنبه‌زاده با بیان اینکه قرار گرفتن استان ایلام در کنار کشور عراق باعث شده که در راستای تقویت گردشگری سلامت تلاش دو چندانی با همکاری دستگاه‌های مرتبط با گردشگری سلامت داشته باشیم، مطرح کرد: امکان سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری سلامت استان ایلام با کشور عراق نیز می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای توسعه فضای کسب و کار و تقویت اقتصاد منطقه فراهم کند.

او ادامه داد: با توجه به همسایگی استان ایلام با کشور عراق و جهش چشمگیر سطح خدمات درمانی در این استان، ایلام می‌تواند به یکی از قطب‌های مهم گردشگری سلامت در کشور تبدیل شود.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان