یکشنبه، 03 تیر 1403| 23 June 2024
مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان مردادماه ۵۹ هزار و ۱۷۱ مسافر از طریق این فرودگاه جابجا شدند که کاهش ۵ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ محمدجواد یگانه با بیان اینکه جابجایی مسافر در این بازه زمانی (از ابتدای سالجاری تا پایان مردادماه) نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش پنج درصدی داشته است افزود:  در این مدت یک هزار و ۲۸ سورتی پرواز (نشست و برخاست) توسط چهار شرکت هواپیمایی آسمان، ایران ایر، زاگرس و ماهان در فرودگاه شهدای ایلام انجام شده است.

وی تصریح کرد: در این مدت (ابتدای سال جاری تا پایان مرداماه) ۴۳۰ هزار و ۹۲۵ کیلوگرم بار (ورودی و خروجی) در این فرودگاه انجام شده است.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ سورتی پرواز روزانه و شبانه در فرودگاه شهدای ایلام به مقاصد تهران مشهد و کیش انجام می‌شود یادآور شد: با افزایش چهار سورتی پرواز شبانه به مقصد مشهد، تعداد پرواز‌های استان ایلام ۲۰ درصد افزایش یافته است.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام اضافه کرد: با توجه به ویروس کرونا استان ایلام به شهر‌های مقصد با ۶۰ درصد ظرفیت هر پرواز انجام می‌شود.

وی افزود: در صورت تقاضای سفر هوایی برای شهر‌های مختلف از سراسر کشور امکان راه‌اندازی پرواز هوایی جدید وجود دارد.

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان