یکشنبه، 03 تیر 1403| 23 June 2024

۱۳ هزار تبعه خارجی ساکن ایلام هستند

۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۲۰:۳۳ چاپ کدخبر: 14068

معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه حدود ۱۳ هزار اتباع خارجی در ایلام ساکن است، گفت: از این میزان حدود ۱۲ هزار نفر یعنی بیش از ۹۰ درصد دارای شناسنامه هستند.

به گزارش آفتاب ایلام، الیاس فتاحی روز سه شنبه در نشست کارگروه اتباع و مهاجرین خارجی استان ایلام، با تاکید بر آمادگی لازم برای برگزاری مراسم اربعین اظهار داشت: باید برای برگزاری احتمالی مراسم اربعین آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی به مسایل مختلف اتباع خارجی در استان اشاره کرد و افزود: در خصوص تحصیل، اشتغال، سلامت و بهداشت اتباع باید اقدامات لازم در استان انجام شود.

فتاحی از همه ادارات مرتبط حوزه اتباع و مهاجرین خارجی خواست با همفکری و تامل در راستای حمایت از این اتباع و مهاجرین خارجی اهتمام داشته باشند.

مدیر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری ایلام نیز اظهار داشت: اقدامات بسیاری تاکنون در خصوص تابعیت، تحصیل، اشتغال و درمان اتباع خارجی انجام شده و درصد هستیم این خدمات نیز افزایش یابد.

عبدالرضا حسن پور گفت: علاوه بر انجام پروژه های عمرانی موفق شدیم از موسسه اینترنشنال یک دستگاه دیالیز و یک دستگاه فریزر واکسن برای استان تهیه کنیم.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان