یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023

 سرپرست فرمانداری مهران با تاکید مجدد بر بسته بودن مرز مهران گفت: در  طول 10روز گذشته  بیش از 957 زائر اربعین به مبدا سفر خود عودت شده اند.

به گزارش آفتاب ایلام،مجید کاکی در گفت وگو یی اظهار داشت: امکان تردد در مرز مهران برای زائران اربعین حسینی وجود ندارد.

سرپرست فرمانداری مهران گفت: این اعمال محدودیت و ممنوعیت در اجرای مصوبات ستاد اربعین کشور بوده و تمام خطوط مرزی بسته و با تشدید اقدامات امنیتی به دقت رصد می شوند.

وی یادآورشد: کشور عراق نیز برای مترددین مرزی غیر مجاز مجازات های سنگین در نظر گرفته است و به این خاطر تمام خطوط مرزی به شدت کنترل و علاوه بر کنترل فیزیکی به وسیله تجهیزات روز از قبیل دوربینهای مدار بسته و دید در شب نیز مورد نطارت قرار دارند.

نبود امکانات برای پذیرایی و استقرار زائران و بیتوته آنان در مهران نیز مورد تاکید" کاکی" بود که گفت: در مرز و شهرستان مهران هیچ امکانی برای پذیرایی و یا بیتوته زائران پیش بینی نشده است.

سرپرست فرمانداری مهران با تاکید بر اینکه خواهش ما آن است که هموطنان ازسفر به مهران به قصد تردد زمینی اجتناب کنند گفت: تا کنون 957 نفر از زائرانی که به تاکیدات توجه نکرده اند به مبدا سفر عودت داده شده اند که از این تعداد 628 نفر قبل از ورود به مهران و 239 نفر نیز در مرز مهران توقیف و عودت شده اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان