یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
بسطامی گفت: تمامی افراد بالای ۱۸ سال در شهرستان چوار می توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون جهت تزریق واکسن اقدام کنند.

بسطامی،سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چوار در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،گفت: محدودیت‌های سنی برای تزریق واکسن کرونا در شهرستان چوار برداشته شد و تمامی افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون جهت تزریق واکسن اقدام کنند.

بسطامی اظهار داشت: روند تزریق واکسن کرونا برای گروه سنی بالای ۱۸ سال از امروز ۲۹ شهریورماه در همه مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی چوار همزمان با سراسر استان آغاز شد.

او افزود: از همه افراد گروه سنی بالای ۱۸ سال دعوت می‌شود جهت انجام واکسیناسیون به نزدیک‌ترین مرکز بهداشتی درمانی مراجعه کنند.

بسطامی میزان استقبال مردم شهرستان چوار از واکسن کرونا را رضایت‌بخش ذکر کرد و گفت: شش هزار۵۵۹ نفر از جامعه هدف شهرستان چوار حداقل یک دوز واکسن تزریق کردند.

او ادامه داد: کل واکسن‌های دریافتی در شهرستان چوار، ده هزار۷۷۶ دز است و تعداد دز‌های تزریقی، نه هزار۱۱۸ دز و شش هزار ۵۵۹ نفر دز اول و دو هزار۵۹۹ نفر نیز دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

بسطامی اضافه کرد: هم اکنون سه نوع واکسن سینوفارم، برکت و استرازنکا در شهرستان موجود است و هیچ اجباری برای تزریق نوع خاصی از واکسن نیست.

انتهای پیام / غنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان