یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023

حیدری از صدور گواهی نامه آموزشی برای کارمندان دستگاه های اجرایی که در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند خبر داد.

به گزارش خبرنگارآفتاب ایلام ،سمیه حیدری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، گفت: با هماهنگی صورت گرفته با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام و به منظور بهره مندی کارکنان دستگاه‌های اجرایی از مزایای دوره‌های آموزشی، برای آن دسته از کارکنانی که در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند گواهی دوره‌های آموزشی «سبک زندگی بر مبنای آموزه‌های دینی» به مدت ۸  ساعت و «حکومت مهدوی و وظایف منتظران» به مدت ۲۰ ساعت صادر می‌شود.

وی افزود: یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در کنار رشته‌های نقاشی، پویش کتابخوان، مسابقه چهارگزینه‌ای و داستان نویسی، رشته‌های شعرسرایی، پویش «برای امام زمانم» و قصه گویی نیز اضافه شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام اظهار کرد: امسال نیز با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا، یازدهمین دوره این جشنواره مانند سال گذشته به صورت الکترونیکی و در بستر سایت رسمی این جشنواره و اطلاع رسانی در فضای مجازی، در سراسر کشور برگزار شده است و در شهرستان چوار نیز با توجه به تعطیلی کتابخانه‌های عمومی، مسئولین و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهید رجایی و شهید مفتح روستای مورت نیز در این خصوص در بستر فضای مجازی و مراجعه حضوری به منازل فعالیت می‌کنند.

حیدری ادامه داد: این جشنواره در دو بخش فردی و خانوادگی برگزار شده است و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند برای دریافت نسخه الکترونیک منابع به سامانه جشنواره به آدرس www.samakpl.ir مراجعه نمایند.

مهلت شرکت در این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی تا تاریخ یکم آبان ماه امسال می‌باشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان