سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: کنگره فرصتی برای همدلی و همکاری مردم است و تجلی همدلی مسوولین برای بزرگداشت شهدا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، صبح امروز سردار قدرت الله کریمیان در آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت استان ایلام گفت: امسال باید منتظر رویداد بزرگ فرهنگی کنگره سه هزار شهید باشیم و تلاش کنیم تا نقش بی بدیل استان ایلام را برجسته کنیم. 

وی با بیان اینکه باید فضاسازی هایی انجام بگیرد تا کار بزرگ رزمندگان به درستی به همه نشان داده شود افزود: کنگره ملی شهدا متعلق به همه ی اقشار و شهدا است؛ همه ی ما مدیون دفاع مقدس با نقش آفرینی شهدا هستیم. 

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: ما استمداد طلب میکنیم تا همه متولیان امر ما را کمک کنند تا بتوانیم به نحو احسن کنگره را برگزار کنیم این کنگره فرصتی برای همدلی و همکاری مردم است و تجلی همدلی مسوولین برای بزرگداشت شهدا است.

وی ادامه داد: تا قبل از چهارم آذر ماه اجلاسیه های متعدادی برگزار می کنیم با هدف آنکه بتوانیم تمام عرصه های در دفاع مقدس را به درستی به نسل جوان منتقل کنیم و نقش کسانی که در دفاع مقدس حضور داشتند به درستی به همگان منتقل شود. 

سردار کریمیان به تشریح برنامه ها پرداخت و افزود: ۴۳ خدمت به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای برگزاری کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام تعریف شده، همچنین اهدای جهیزیه، ساخت منزل محرومین، آزادسازی زندانیان غیر عمد و... را هم در دستور کار خود داریم. 

وی تصریح کرد: نیت ها را باید خالص کنیم تا تاثیرگذاری کنگره را ببینیم و به اثرگذاری کنگره امید داشته باشیم و بتوانیم از این خوان گسترده بهره ببریم.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان