سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

فرمانده انتظامی ایلام از عودت بیش از سه هزار زائر اربعین از ایلام به استان های مبدا خبر داد و گفت: مهم ترین اولویت پلیس در این راستا جلوگیری از ورود این زائران به محورهای ورودی به ویژه ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز سه شنبه اظهار داشت: بر اساس تصمیمات کشوری، ورود زائران به مرز مهران ممنوع بوده و پلیس از ورود تمامی زائران به پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی شهرستان مهران ممانعت می کند.

وی با بیان اینکه سلامت مردم برای پلیس از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزود: هشت ایستگاه کنترلی ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی استان مستقر، و به هیچ وجه اجازه تردد به زائران به سمت پایانه مرزی مهران داده نمی شود.

فرمانده انتظامی ایلام با بیان اینکه تاکنون سه هزار زائر حتی با داشتن ویزا به استان های مبدأ عودت داده شدند، تصریح کرد: طی روزهای گذشته افرادی بودند که بدون توجه به توصیه های پلیس و مسوولان کشوری به استان ایلام مراجعه کردند که از ورود آنان به مرز مهران جلوگیری شده است.

وی تاکید کرد: ورودی های استان ایلام به ویژه شهر مهران به شدت تحت کنترل پلیس است و تاکنون بیش از ۸۵۰ خودرو به استان های محل سکونت خود عودت داده شدند.

سردار القاصی مهر ادامه داد: بر اساس تصمیمات ملی مرز بین المللی مهران فقط آماده ارائه خدمات برای بازگشت زائران است.

فرمانده انتظامی ایلام اضافه کرد: مردم به شایعات فضای مجازی در خصوص اربعین توجه نکنند و اخبار موثق را از طریق رسانه ملی و خبرگزاری های رسمی دریافت کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان