چهارشنبه، 15 آذر 1402| 06 December 2023
ملکی جزئیات حادثه آتش سوزی در یک ساختمان تجاری-فرهنگی در خیابان قزوین را تشریح کرد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد:ساعت ۱۸:۳۲ یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان تجاری_فرهنگی در خیابان قزوین، خیابان صبوری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد:محل آتش سوزی یک ساختمان ۹ طبقه تجاری_فرهنگی بود و سه طبقه منفی داشت که هنوز کاملا بهره برداری نشده بود. نما در قسمت شرقی کاملا شعله ور بود، متاسفانه نمای کامپوزیت و قابل اشتعال داشت که شعله وری سریعی دارد. در طبقه سوم که کار تعمیرات انجام می‌شد آتش سوزی رخ داد. آتش از طریق پنجره به نمای بیرون سرایت کرده بود. از طریق لوله‌های انتقال هوا و خنک کننده موتور خانه اتش به طبقه منفی سه منتقل شده بود.

وی افزود:همین مساله باعث شده بود طبقات درگیر آتش شوند و از طبقه نهم دود به بیرون متساعد میی شد. آتش نشانان با همه دشواری‌های که وجود داشت با دستگاه‌های تنفسی به داخل نفوذ کردند و عملیات را انجام دادند، در حال حاضر شعله زنی انجام شده و نیرو‌ها مشغول لکه گیری هستند.

ملکی بیان کرد:نیرو‌ها همزمان با خارج کردن دود مشغول جستجو هستند تا اگر جایی آتش پنهان دارد هم اطفا شود. خوشبختانه تاکنون مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشته ایم.

انتهای پیام /نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان