پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تقویت اقدامات فرهنگی و تبلیغی اولویت سازمان تبلیغات در استان ایلام است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ حجت الاسلام محمد قمی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه تقویت جریان فرهنگی و تبلیغی اولویت سازمان تبلیغات در ایلام است، افزود: با توجه به گام دوم انقلاب و ۴۰ سالگی سازمان تبلیغات، این سازمان در حال تقویت اقدامات فرهنگی در کشور از جمله ایلام است.

رئیس سازمان تبلیغات با بیان اینکه قطعاً از اقدامات و کار‌های فرهنگی در استان ایلام حمایت می‌شود تصریح کرد: امیدواریم خروجی حمایت سازمان تبلیغات، به افزایش و ارتقای فعالیت‌های فرهنگی در استان منجر شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز در این دیدار با اشاره به محرومیت بخش‌های مختلف در استان ایلام، تاکید کرد : محرومیت‌های این استان از جمله در بخش‌های فرهنگی نیازمند توجه مسئولان و تقویت بیشتری دارد.

حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار با اشاره به اینکه در بخش دینی و فرهنگی در استان ایلام نیازمند سرمایه گذاری هستیم افزود: گره‌های فرهنگی در استان نیازمند امکانات بیشتر است و باید زیرساخت‌های فرهنگی در استان تقویت شوند.

وی با اشاره به ظرفیت بزرگ اربعین در استان، افزود: ظرفیت‌های اربعین در استان ایلام نیازمند تقویت و اختصاص اعتبار برای فعالیت‌های فرهنگی است.

حجت الاسلام و المسلمین قمی به منظور شرکت در آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان به ایلام سفر کرده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان