شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023
ایلام-وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های اربعین در استان ایلام، گفت: توریسم زیارتی در استان ایلام نیازمند تقویت زیرساخت ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عزت الله ضرغامی ظهر پنجشنبه در دیدار با امام جمعه ایلام اظهار کرد: استان ایلام، استان نمونه و فداکاری است و به گردن ملت ایران حق دارد.

وی تصریح کرد: شهدای گرانقدر، ایثارگران عزیز و مقاومت جانانه ای که مردم استان ایلام در دفاع مقدس داشتند، جایگاه خاصی را به استان داده است.

ضرغامی عنوان کرد: امیدواریم با سفر هیئت دولت و جلساتی که از قبل در بحث توسعه ای، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی انجام گرفته و تصمیماتی که گرفته می شود، بعد از این سفر تحولی در بخش های مختلف در استان ایجاد شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: نقاط دیدنی و جاهای بکر در ایلام فراوان است و به دلیل هم مرز بودن با عراق، توریسم زیارتی این استان ظرفیت فوق العاده است.

وی ادامه داد: با ایجاد زیرساخت های مناسب در کنار این حضور معنوی و پرحجم اربعین، استان ایلام نیز باید از آن بهره مند شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تصریح کرد: ظرفیت های توریستی استان ایلام را در این سفر بررسی می کنیم که در چه حدی هستند، با هماهنگی همدیگر و به ویژه صدا و سیما دست در دست هم دهیم که اینجا را معرفی کنیم، که اگر تبلیغ و معرفی صورت بگیرد، گردشگری استان رونق بیشتری می گیرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان