یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
ایلام-وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان ایلام، گفت: تقویت صنعت گردشگری استان ایلام در اولویت وزارت میراث فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعزت الله ضرغامی ظهر پنجشنبه در بدو ورود به استان ایلام اظهار کرد: این استان قابلیت های زیادی در بخش گردشگری دارد و تقویت صنعت گردشگری استان ایلام در اولویت وزارت میراث فرهنگی است.

وی افزود: با توجه به ظرفیت دفاع مقدس، مرز بین المللی مهران و همچنین موقعیت های تاریخی و طبیعی می تواند به یک قطب گردشگری تبدیل شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان کرد: پتانسیل گردشگری استان ایلام زیاد است و هدف اصلی سفر امروز به منظور بررسی این ظرفیت ها است.

ضرغامی تاکید کرد: همه کشور مدیون مردم ایلام و رشادت های این استان در دوران های مختلف انقلاب از جمله هشت سال دفاع مقدس هستیم.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، بازدید از بازارچه صنایع دستی شهر ایلام، بازدید از زیرساخت های گردشگری شهرستان بدره و همچنین شهر تاریخی سرابکلان از جمله برنامه های سفر ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استان ایلام است.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و هیئت همراه فردا به استان ایلام سفر می کند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان