یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
سرهنگ فیضی گفت: یکی از دستاورد های سازمان وظیفه عمومی، انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز در دوران خدمت سربازی است.

سرهنگ جعفر فیضی معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، اقتدار و عزت کشورمان را حاصل از خود گذشتگی ایثارگران دوران دفاع مقدس دانست و گفت: همه ما موظفیم یاد و خاطره فداکاری‌ها و پایمردی‌های این بزرگ مردان که برای دفاع از این مرز و بوم از جان، مال و فرزندان خود گذشتند، زنده نگهداریم.

او افزود: با وجود این همه امکانات و امتیازات که در اختیار رژیم بعث عراق قرار داده شده بود، رزمندگان ما با تفکر انقلابی و با ایثار گری و جانفشانی‌های خود، حماسه‌ای عظیم را خلق کردند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام بر ارتقاء سطح آگاهی نسل امروز نسبت به وقایع و ارزش‌های دوران دفاع مقدس تاکید کرد و اظهار داشت: جوانان ما باید بدانند که اگر رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان در جنگ تحمیلی نبود، شاید از ایران جز نامی باقی نمی‌ماند.

او با بیان اینکه بازگویی خاطرات دفاع مقدس یکی از راه‌های زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن دوران و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز است، عنوان کرد: یکی از دستاورد‌های سازمان وظیفه عمومی، انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل امروز در دوران خدمت سربازی است.

سرهنگ فیضی با اشاره به اینکه خدمت سربازی تدایی گر دوران دفاع مقدس است، بیان کرد: خدمت سربازی بهترین دوره برای جوانان است که در این فرصت می‌توانند ضمن خدمت با افتخار به کشور خود، علاوه بر سهیم شدن در تامین امنیت پایدار در جامعه، با کسب آموزش و تجربه، خود را برای اداره زندگی آینده آماده کنند.

انتهای پیام/ دنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان