سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: به صورت ویژه مسئله ایستگاه های پمپاژ در هیئت دولت پیگیری و مطرح می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، ضرغامی ضمن سفر به استان ایلام و بازدید از از زیرساخت های گردشگری سد سیمره گفت: به صورت ویژه مسئله ایستگاه های پمپاژ در هیئت دولت پیگیری و مطرح می شود.

وی افزود: استان ایلام دارای ظرفیت های ویژه ای است که با توجه به اینکه بیکاری دغدغه اصلی مردم است در راستای این مشکل و توجه به صنعت گردشگری مورد توجه قرار خواهد گرفت.

بهزاد علیزاده نماینده مردم حوزه جنوب استان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: ادارات در شهرستان بدره با توجه به اینکه این شهرستان در سال ۹۲ تاسیس شده است هنوز بخش عمده ای از آنها مستقر نشده و مردم ناچارند برای انجام امور خود به شهرستان دره شهر یا به مرکز استان مراجعه کنند درخواست ما از آقای ضرغامی این بود که این موضوع را پیگیری کنند.

وی افزود: تسریع در تکمیل نیروگاه تلمبه ذخیره ای ۱۰۰۰ مگاواتی شهرستان بدره و تاکنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است نیز در دستور کار وزیر است.

 نماینده مردم حوزه جنوب استان در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست ما ضرغامی این است که در ماه آینده یکی از معاونین خود را به صورت تام الاختیار به شهرستان بدره فرستاده تا مسائل مربوط به گردشگری شهرستان را به طور دقیق و جزئی بررسی و تامین اعتبار صورت بگیرد.

وی ادامه داد: ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان بدره که مجوز ساخت آن نیز اخذ شده از دیگر خواسته های مهم مردم این منطقه است.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان