سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023
فرماندار شهرستان مهران گفت: تاکنون یک هزار و ۴۱ نفر از نقطه صفر مرزی مهران به سمت مبدا عودت داده شده اند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ مجید کاکی اظهار داشت: از مجموع زائرانی که تاکنون قصد عزیمت به کشور عراق را از طریق مرز مهران را داشتند یک هزار و ۶۵ نفر در مبادی ورودی شهرستان اقناع شده و تصمیم به بازگشت به سمت شهر‌های محل سکونت خود گرفتند و یک هزار و ۴۱ نفر نیز در نقطه صفر مرزی عودت داده شده‌اند.

وی با بیان اینکه مرز مهران بر اساس تصمیم ستاد مرکزی اربعین همچنان بسته است تاکید کرد: از خروج تمامی زائرانی که به صورت زمینی  از مرز مهران قصد عزیمت به کشور عراق را دارند ممانعت خواهد شد.

فرماندار مهران یادآورشد: ۳۴۴ خودرو زائران تاکنون در مبادی ورودی و داخل شهر مهران و سایر گذرگاه‌های استان عودت داده شده است و همچنان با تمامی وسایل نقلیه که زائران را به مرز مهران می‌برند، برخورد می‌شود.

وی در خصوص ایجاد موکب در شهرستان مهران گفت: چهار استان معین با رعایت ضوابط و قوانین اعلامی در مرز مهران موکب زده و اکنون کامیون‌ها در جهت حمل این موکب‌ها به مرز هستند.

فرماندار مهران  با اشاره به اینکه تمهیدات برای بازگشت زائران از مرز مهران اتخاذ شده است، افزود: هیچ مشکلی در شهر مهران وجود ندارد و تمامی امکانات در جهت رفاه زائران در نظر گرفته شده است.
نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان